Upravit stránku

Potřebujete nový kotel, ale nemáte momentálně dostatečnou hotovost? Snadná pomoc – můžete využít bezúročné půjčky, která pokryje úplně všechny náklady spojené s instalací nového kotle. Vaše obec vám zajistí nejen půjčku, abyste mohli předfinancovat kompletní výměnu kotle, ale i specialistu, který se postará o odborné poradenství.

Souběžně s Kotlíkovými dotacemi probíhají i takzvané Kotlíkové půjčky. Jde o program, který pomáhá domácnostem s nižšími příjmy získat Kotlíkovou dotaci a vyměnit tak starý neekologický kotel za nový, úspornější.

V těch nejohroženějších krajích a lokalitách nabízí Státní fond životního prostředí ČR možnost připojit se ke kotlíkovým dotacím i těm domácnostem, jejichž finanční možnosti by jim jinak nedovolily o Kotlíkovou dotaci zažádat. Díky Kotlíkové půjčce je tak možné předfinancovat veškeré náklady na výměnu nevyhovujícího kotle na pevná paliva.

4 hlavní výhody kotlíkové půjčky

 1. Půjčka pokrývá všechny náklady
  Z kotlíkové půjčky lze uhradit předem veškeré výdaje na nový kotel či tepelné čerpadlo. Výše půjčky je 150 000 Kč na plynový kotel nebo 200 000 Kč na tepelné čerpadlo či kotel na biomasu.
   

 2. Kotlíková půjčka je bezúročná
  Kotlíková půjčka je bez úroků a bez poplatků (RPSN = 0 %). Kolik si půjčíte, tolik splatíte, ani o korunu navíc.
   
 3. První splátka je hrazena z dotace
  První splátku Kotlíkové půjčky uhradíte z poskytnuté dotace na nový kotel. Jak Kotlíkovou dotaci získat vám rádi poradíme na 736 778 081. Po uhrazení první splátky budete hradit půjčku měsíčně podle dohodnuté výše.
   
 4. Nízké měsíční splátky
  Maximální výše měsíční splátky je 2 000 Kč. Kotlíkovou půjčku lze splácet až 10 let. Pokud se rozhodnete půjčku splatit předčasně, můžete uhradit zbývající část bez jakýchkoliv sankcí a poplatků.

Kotlíková poradna

Chcete získat až 120.000 Kč na váš nový kotel ale nechce se vám vyřizovat složitou administrativu? Zavolejte na 736 778 081 a nechte vaše starosti na nás. 

 • KOTLÍKOVÉ PŮJČKY

  Rádi by jste využili kotlíkové půjčky? Vyplňte formulář a my vám pomůžeme vyřídit kotlíkovou půjčku u vaší obce.

 

Specialista na výměnu kotlů

Každá obec, město či městská část potřebuje odborného pracovníka, který provede průzkum zájmu o výměnu kotle a poskytne domácnostem odbornou asistenci. Obraťte se na nás a my vašim zastupitelům zprostředkujeme kontakt s nezávislými specialisty.

Specialisté na výměny kotlů:

 • Nejsou ve střetu zájmů s výrobci a dodavateli konkrétních značek

 • Provedou základní posouzení aktuálního stavu vytápění

 • Doporučí vhodná řešení výměny kotle

 • Pomohou s vyřízením půjčky i dotace

 

 • Vyplňte formulář ještě dnes a získejte příspěvek až 120 000 Kč

  Investujte minutu svého času vyplněním formuláře a získejte dotaci na nový kotel. Po odeslání formuláře vás bude kontaktovat naše specialistka Lucie, která s vámi projde kompletním procesem vyřízení dotace. 

Už víc než 20 let se staráme o teplo ve vašich domovech

Kotlíkové dotace pro vás vyřešíme a zařídíme od A do Z

Kompletně se postaráme o výběr, zaměření, montáž a spuštění kotle

Za jeden den je hotovo. Přijedeme k vám ráno a večer už topíte

Vždy vám poradíme a provedeme revize a servis vašeho kotle

Montujeme pouze kvalitní kotle ověřených výrobců, kterým sami věříme

Nahoru