Upravit stránku

Mohu ještě získat kotlíkovou dotaci?

V některých krajích ČR si ještě stále můžete zažádat o kotlíkovou dotaci. Rádi vám pomůžeme dotaci získat - připravíme pro vás všechny potřebné podklady. Na rozdíl od jiných firem u nás nejste smluvně vázáni na nákup a montáž kotle. Samozřejmě ale budeme rádi, pokud se k nám po získání dotace vrátíte.

  • Naše kotle jsou ve schváleném seznamu registrovaných výrobků. Mají potřebné certifikace, které je opravňují k využití kotlíkové dotace.
  • Součástí montáže je protokol o uvedení do provozu a všechny potřebné revize.
  • Po montáži připravíme veškeré podklady pro vyplacení dotace. Také zařídíme dokumenty pro odeslání na příslušný krajský úřad.
  • S vyřizováním dotací máme mnohaleté zkušenosti, s námi bude celý proces hračka.

Vsaďte na naše dlouholeté zkušenosti s vyřizováním kotlíkových dotací.

Podmínky a cena vyřízení kotlíkové dotace

Za samostatné vyřízení kotlíkové dotace si účtujeme 5 000 Kč. Pokud se ale následně rozhodnete pro pořízení kotle od nás, vrátíme vám 4 000 Kč z celkové ceny. V rámci získání dotace na kotle pouze podepíšete smlouvu, o ostatní záležitosti se postaráme my:

Dotace na kotle

Mám schválenou kotlíkovou dotaci. Co teď?

Pokud už máte v ruce schválenou kotlíkovou dotaci, čeká vás realizace nové kotelny. Zásadní je dodržení všech podmínek dotační smlouvy. Časté chyby spočívají například v instalaci jiného typu kotle, než je uvedený ve smlouvě, nebo v nedoložení ekologické likvidace.

Dobrou zprávou je, že za vás všechno ohlídáme, zajistíme bezproblémovou montáž kotle a připravíme všechny podklady pro vyplacení peněz na základě dotace.

Nahoru