Upravit stránku

Kotelna na klíč

Ráno přijedeme a večer máte novou kotelnu!

Nedělejte si starosti s plánováním práce několika firem pro realizaci vaší kotelny. Vaši kotelnu zaměříme, naceníme, pomůžeme s výběrem nového kotle, popřípadě vyřídíme dotaci. Starý kotel demontujeme, nový nainstalujeme a naučíme vás s ním zacházet.

A díky zkušenostem s více jak 3000 namontovanými kotli to vše zvládneme během jediného dne!

Technická podpora

Instalací kotle to nekončí! U našich produktů máte jistou technickou podporu zdarma!

Kotel vám namontujeme a na jeho používání vás perfektně proškolíme. A pokud se objeví nějaký problém, máte se kam obrátit"

Pomůže vám ho vyřešit náš technik na místě, nebo vám pomůžeme zdarma po telefonu!

 

Potřebujete poradit s výběrem kotle, nebo potřebujete kotel na dotaci? Zavolejte nám na +420 736 608 262

Nabízíme kotle s vysokou účinností, jednoduchým plněním i snadným čištěním výměníku. U kotlů na tuhá paliva patří mezi nejdůležitější parametry zejména druh paliva, výkon, obsluha a bezpečnost kotle. Následně je důležité rozhodnout se mezi jednotlivými značkami. V naší nabídce najdete kotle značek Rojek, Benekov, Viadrus a Vollcano. Precizní ocelová konstrukce zajišťuje maximální předávání tepelné energie, odolnost a dlouhou životnost. V případě splnění podmínek můžete využít i speciální nabídky kotlů na kotlíkové dotace.

Některé kotle jsou kromě standardních čidel vybaveny také spalinovým čidlem pro kontrolování teploty spalin a teploty kotlové vody. Kotle s originální konstrukcí fungují na principu odhořívání paliva, kdy dochází ke dvoustupňovému spalování, cca 80% zplynování a 20% klasickému odhořívání – díky tomu dochází k dokonalému využití a vyhoření paliva. Kotle jsou dále vybaveny dochlazovací smyčkou, která zajišťuje ochranu proti přetopení. 

Kotle nabízí možnost topení širokou škálou paliv, od uhlí, palivového dřeva, pelet až po vlhké palivo a biomasu. Kotle mají různý objem spalovací komory a tím pádem má každý jinou dobu vyhoření spalovací komory. Různé druhy kotlů vyžadují odlišnou délku paliva. Kotle splňují veškeré požadované normy a mají různé třídy certifikace. U jednotlivých kotlů najdete veškeré další potřebné parametry.

Výkonnost kotlů volte podle způsobu využití. Do menších domků se více hodí kotle s nižším výkonem, do velkých rodinných domů, obchodů, rekreačních zařízení a kancelářských budov volte kotle s vyšším výkonem. Některé kotle mají pevně daný, jmenovitý výkon, jiné nabízí možnost regulace výkonu přesně podle vašich potřeb. 

Nahoru