Upravit stránku

Nabízíme kotle s vysokou účinností, jednoduchým plněním i snadným čištěním výměníku. U kotlů na tuhá paliva patří mezi nejdůležitější parametry zejména druh paliva, výkon, obsluha a bezpečnost kotle. V naší nabídce najdete kotle značek Rojek, Benekov, Viadrus a Vollcano. Precizní ocelová konstrukce zajišťuje maximální předávání tepelné energie, odolnost a dlouhou životnost. V případě splnění podmínek můžete využít i speciální nabídky kotlů na kotlíkové dotace. Kotle nabízí možnost topení širokou škálou paliv, od uhlí, palivového dřeva, pelet až po vlhké palivo a biomasu. Kotle splňují veškeré požadované normy a mají různé třídy certifikace. Výkonnost kotlů volte podle způsobu využití.

V den montáže k vám ráno přijedeme a večer máte novou kotelnu! Vaši kotelnu zaměříme, naceníme, pomůžeme s výběrem nového kotle, popřípadě vyřídíme dotaci. Starý kotel demontujeme, nový nainstalujeme a naučíme vás s ním zacházet. Instalací kotle to nekončí! Ke kotli máte navíc naši technickou podporu zdarma!

Potřebujete poradit s výběrem kotle, nebo potřebujete kotel na dotaci? Zavolejte nám na +420 736 608 262

Kotle

Kotelna na klíč

Ráno přijedeme a večer máte novou kotelnu! Vaši kotelnu zaměříme, naceníme, pomůžeme s výběrem nového kotle, popřípadě vyřídíme dotaci. Starý kotel demontujeme, nový nainstalujeme a naučíme vás s ním zacházet.

Technická podpora

Technická podpora

Instalací kotle to nekončí! U našich produktů máte jistou technickou podporu zdarma!

Nahoru