Upravit stránku

Získali jste v loňském roce tzv. kotlíkovou dotaci? Nyní máte 18 měsíců na realizaci nové kotelny. Ale nebojte, nebudete na to sami. Obraťte se na nás a my za vás všechno vyřídíme. Od papírování až po samotnou realizaci. Jsme perfektně připravení. Montáž kotle zvládneme během jednoho dne.

V týmu máme děvčata, která vyřizují administrativu spojenou s dotacemi, a ta se vám budou naplno věnovat. Přesně vědí, jaké podklady jsou potřeba k vyplacení dotace. Kam je potřeba napsat či zavolat. Budete v dobrých rukou!

Ještě nemáte schválenou kotlíkovou dotaci?

V některých krajích ČR si ještě stále můžete zažádat o kotlíkovou dotaci. Rádi vám pomůžeme dotaci získat - připravíme vám všechny potřebné podklady. Na rozdíl od jiných firem u nás nejste smluvně vázaní na nákup a montáž kotle. Samozřejmě ale budeme rádi, pokud se k nám po získání dotace vrátíte.

Co dělat, když už máte schválenou dotaci?

Pokud už máte v ruce schválenou kotlíkovou dotaci, čeká vás realizace nové kotelny. Zásadní je dodržení všech podmínek dotační smlouvy. Časté chyby spočívají například v instalaci jiného typu kotle, než je uvedený ve smlouvě, nebo v nedoložení ekologické likvidace kotle. Dobrou zprávou je, že za vás všechno ohlídáme, zajistíme bezproblémovou montáž kotle a přípravu všech podkladů pro vyplacení peněz na základě dotace.

  • Naše kotle jsou ve schváleném seznamu registrovaných výrobků. Mají potřebné certifikace, které je opravňují k využití v kotlíkové dotaci.
  • Součástí montáže je protokol o uvedení kotle do provozu a všechny potřebné revize.

Po montáži nového kotle připravíme veškeré podklady pro vyplacení dotace. Také zařídíme dokumenty pro odeslání na příslušný krajský úřad. S vyřizováním dotací máme mnohaleté zkušenosti, s námi bude celý proces hračka.

Zajistíme montáž kotle v rámci kotlíkových dotací

8 důvodů, proč s námi řešit výměnu kotle v rámci dotace

  • Přijedeme k vám, zhodnotíme stav kotelny a navrhneme ideální řešení, které bude vyhovovat vám i dotační smlouvě.
  • Standardní kotelnu namontujeme během jednoho dne. Večer si už můžete topit novým kotlem.
  • Splňujeme veškerou certifikaci v montáži plynových kotlů, automatických kotlů na uhlí a pelety, na ruční přikládání uhlí, dřevo a připojení akumulačních nádrží v rámci dotačních titulů.
  • Nedělejte si vrásky s byrokracií. Veškeré papírování, zajišťování podkladů a komunikaci s úřady nechte na nás.
  • Montáží naše služby nekončí. Máte k dispozici technickou podporu. Nevíte si rady s nastavením nového kotle? Něco se vám nezdá? Zavolejte nám.
  • Samozřejmostí je pro nás servis kotlů, a to i po záruční době. Pokud se na kotli něco porouchá, můžete komunikovat přímo s námi. Vaši kotelnu známe a dokážeme případný problém rychle odhalit.
  • Navštivte naši prodejnu v Opavě, kde máme i ukázkovou kotelnu a vyzkoušejte si naše kotle naživo. Nebo nám zavolejte a my přijedeme k vám, kde společně najdeme ideální řešení kotelny.
  • Montovali jsme již přes 3000 kotlů a kotelen a jsme zběhlí v dotační administrativě. Budeme vám spolehlivou oporou.

Máte dotaci a nevíte jak dál?

Seznamte se s tím, co je pro výběr kotle potřeba! Na co si dávat pozor? Jak se vyhnout chybám při výběru? A mnoho dalšího jsme pro vás zpracovali do přehledného návodu Jak vybrat vhodný kotel pro rodinné bydlení
Nahoru