Upravit stránku

Kotelna na klíč

Ráno přijedeme a večer máte novou kotelnu!

Nedělejte si starosti s plánováním práce několika firem pro realizaci vaší kotelny. Vaši kotelnu zaměříme, naceníme, pomůžeme s výběrem nového kotle, popřípadě vyřídíme dotaci. Starý kotel demontujeme, nový nainstalujeme a naučíme vás s ním zacházet.

A díky zkušenostem s více jak 3000 namontovanými kotli to vše zvládneme během jediného dne!

Technická podpora

Instalací kotle to nekončí! U našich produktů máte jistou technickou podporu zdarma!

Kotel vám namontujeme a na jeho používání vás perfektně proškolíme. A pokud se objeví nějaký problém, máte se kam obrátit"

Pomůže vám ho vyřešit náš technik na místě, nebo vám pomůžeme zdarma po telefonu!

 

Potřebujete poradit s výběrem kotle, nebo potřebujete kotel na dotaci? Zavolejte nám na +420 736 608 262

Vychutnejte si ten nejvyšší komfort ohřevu vody a vytápění, který je v současnosti dostupný mezi plynovými kotli. Kondenzační plynový kotel je skvělou volbou, protože má mnohem vyšší účinnost než klasický kotel. K ohřívání vody využívá i spaliny, které by jinak bez využití odcházely komínem. Díky své kondenzační technologii pracuje s maximálním využitím tepelné energie, produkuje nejnižší hodnoty emisí a tím šetří životní prostředí.

Obsluha plynového kondenzačního kotle je bezstarostná, nemusíte řešit nakupování a skladování paliva.

S plynovým kotlem je vytápění komfortní, bezpečné a energeticky úsporné. Počáteční investice ani provozní náklady nejsou vysoké. Navíc má plynový kotel moderní design a zabírá pouze minimum prostoru. Pokud ale nechcete, aby kotel narušoval celkový dojem z prostoru, lze ho snadno schovat do skříně. Plynový kotel je odolný vůči korozívním účinkům kondenzační vody, což zajišťuje jeho vysokou životnost.

V naší nabídce najdete plynové kotle značek Brotje, Viessmann, Ariston či Viadrus. V případě splnění podmínek si dokonce můžete pořídit kotel na dotaci. 

Nahoru