Upravit stránku

Vychutnejte si ten nejvyšší komfort ohřevu vody a vytápění, který je v současnosti dostupný mezi plynovými kotli. Kondenzační plynový kotel je skvělou volbou, protože má mnohem vyšší účinnost než klasický kotel. Obsluha plynového kondenzačního kotle je bezstarostná, nemusíte řešit nakupování a skladování paliva.

S plynovým kotlem je vytápění komfortní, bezpečné a energeticky úsporné. Počáteční investice ani provozní náklady nejsou vysoké. V naší nabídce najdete plynové kotle značek Brotje, Viessmann, Ariston či Viadrus. V případě splnění podmínek si dokonce můžete pořídit kotel na dotaci. 

Jak funguje instalace kotle? Ráno přijedeme a večer máte novou kotelnu! Vaši kotelnu zaměříme, naceníme, pomůžeme s výběrem nového kotle, popřípadě vyřídíme dotaci. Starý kotel demontujeme, nový nainstalujeme a naučíme vás s ním zacházet. Instalací kotle to nekončí! U našich produktů máte jistou technickou podporu zdarma!

Potřebujete poradit s výběrem kotle, nebo potřebujete kotel na dotaci? Zavolejte nám na +420 736 608 262

Kotle

Kotelna na klíč

Ráno přijedeme a večer máte novou kotelnu! Vaši kotelnu zaměříme, naceníme, pomůžeme s výběrem nového kotle, popřípadě vyřídíme dotaci. Starý kotel demontujeme, nový nainstalujeme a naučíme vás s ním zacházet.

Technická podpora

Technická podpora

Instalací kotle to nekončí! U našich produktů máte jistou technickou podporu zdarma!

Nahoru