Upravit stránku

Kotlíkovou dotaci můžete využít na pořízení a instalaci nového ekologického zdroje vytápění a s tím spojené stavební práce. Díky dotaci můžete mít nový kotel proplacený až z 80 %. Na rozdíl od jiných firem u nás nejste smluvně vázáni na nákup a montáž kotle. Samozřejmě ale budeme rádi, pokud se k nám po získání dotace vrátíte.

Kotlíkové dotace se vztahují na:

Dotace na kotle

8 důvodů, proč s námi řešit výměnu kotle v rámci dotace

Naše kotle jsou ve schváleném seznamu registrovaných výrobků. Mají potřebné certifikace, které je opravňují k využití kotlíkové dotace. Součástí montáže je protokol o uvedení kotle do provozu a všechny potřebné revize.

1. Přijedeme k vám, zhodnotíme stav kotelny a navrhneme ideální řešení, které bude vyhovovat vám i dotační smlouvě.

2. Standardní kotelnu namontujeme během jednoho dne. Večer si už můžete topit novým kotlem.

3. Splňujeme veškerou certifikaci v montáži plynových kotlů, automatických kotlů na uhlí a pelety, na ruční přikládání uhlí, dřevo a připojení akumulačních nádrží v rámci dotačních titulů.

4. Nedělejte si vrásky s byrokracií. Veškeré papírování, zajišťování podkladů a komunikaci s úřady nechte na nás.

5. Montáží naše služby nekončí. Máte k dispozici technickou podporu. Nevíte si rady s nastavením nového kotle? Něco se vám nezdá? Zavolejte nám.

6. Samozřejmostí je servis kotlů, a to i po záruční době. Pokud se na kotli něco porouchá, můžete komunikovat přímo s námi. Vaši kotelnu známe a dokážeme případný problém rychle odhalit a vyřešit.

7. Navštivte naši ukázkovou kotelnu v Opavě, kde máme i ukázkovou kotelnu a vyzkoušejte si naše kotle naživo. Nebo nám zavolejte a my přijedeme k vám, kde společně najdeme ideální řešení kotelny.

8. Budeme vám spolehlivou oporou. Montovali jsme již přes 3000 kotlů a kotelen. Jsme zběhlí v dotační administrativě.

Nahoru